Alfabetyczna lista wybranych firm i organizacji, z którymi współpracowałam realizując szkolenia, treningi, warsztaty, coachingi, team coachingi, mentoringi, seminaria, konferencje oraz wdrożenia projektów biznesowych:

∗ Akademia Leona Koźmińskiego ∗ ASESO Assessment & Development ∗ Bank Gospodarstwa Krajowego ∗ Bank Polskiej Spółdzielczości ∗ Cefarm. Centrala Farmaceutyczna ∗ Centrum Nauki Kopernik ∗ Ceramika Paradyż ∗ Cinema City Poland ∗ Compensa ∗ Empik ∗ Eyzee ∗ Fabryka Trzciny. Centrum Artystyczne ∗ Hawełka ∗ ING Bank Śląski ∗ Inicjatywa społeczna Mamy Dzieci ∗ Kantar ∗ Kredobank ∗ Mondi ∗ Orkla Care ∗ Politechnika Warszawska ∗ Potocka Entertainment (Teatr Sabat) ∗ Pratt & Whitney ∗ Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce ∗ Totalizator Sportowy ∗

„Pracowałem z Matyldą przez 3 lata. W tym czasie Matylda dała się poznać jako doskonała znawczyni zagadnień HR. Wprowadziła szereg rozwiązań z zakresu rozwoju pracowników, retencji i motywacji. Byłem zawsze pod wrażeniem jej kreatywności i umiejętności zarządzania zmianą” – Chief Risk Officer (bankowość i finanse)

„Matylda, to osoba o bardzo solidnych kompetencjach menedżerskich. Znakomicie poradziła sobie z zarządzaniem zmianą, transformacją kulturową i zmianami organizacyjnymi, ale także sytuacjami konfliktowymi, jakie temu towarzyszyły. Dawała mi mnóstwo komfortu we wszelkich sprawach związanych z obszarem HR, więc nie tylko bardzo dobrze wspominam okres naszej wspólnej pracy, ale też z czystym sumieniem rekomenduję ją do nowych wyzwań zawodowych z obszaru jej kompetencji” – CEO (bankowość i finanse)

„Matylda to bardzo doświadczony i skuteczny menedżer. Bardzo cenię jej zapał i energię do działania, dzięki którym doprowadza do końca nawet bardzo skomplikowane i trudne projekty wymagające współpracy na wielu płaszczyznach, z różnymi zespołami i na różnych szczeblach zarządzania. Niezwykle wspierająca, otwarta na współpracę, poznawanie i zdobywanie nowych doświadczeń, chętna do dzielenia się posiadaną wiedzą, informacjami” – Właściciel, CEO (konsulting)

„Matylda jest bardzo doświadczonym coachem, pracującym według najwyższych standardów. Współpraca z nią gwarantuje realizację założonych celów, wypracowanie efektywnych nawyków działania. Wykorzystuje wiele ciekawych narzędzi, które pozwalają spojrzeć na siebie z różnych stron. A do tego ma niesamowite poczucie humoru, które sprawia, że proces choć poważny i konkretny nabiera lekkości. Najlepiej zainwestowane pieniądze i czas” – Właściciel, CEO (konsulting)

„Matylda nie boi się wyzwań. Z dużą determinacją dąży do realizacji projektów, które uznaje za ważne dla organizacji. Rozwój firmy jest dla niej tożsamy z rozwojem pracowników. Stawia na zaangażowanie pracowników, ale i ich komfort pracy, w tym równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Buduje kulturę organizacyjną w oparciu o wartości. Bliskie są jej zarówno twarde, jak i miękkie aspekty w zarządzaniu HR. Dobry ekspert i partner w realizacji najtrudniejszych projektów wewnętrznych” – Corporate Foundations (NGO)