Pracownia Satysfakcji

Pracownia Satysfakcji powstała w 2008 roku. Pierwsze rozmowy założycieli o profilu działalności, kierunkach rozwoju, misji, wartościach, strukturze organizacyjnej i modelu biznesowym odbywały się przy niewielkim stoliku w księgarni tuż obok Giełdy Papierów Wartościowych i Warszawskiej Palmy.

Przyjaciele i znajomi pytali: Po co pchacie się na tak konkurencyjny rynek? My odpowiadaliśmy, że konkurencja to jeden ze sposobów postrzegania biznesu. Bankowcy i urzędnicy zwracali uwagę na kryzys. My na partycypację, success fee i unikalność. Nasze rodziny z troską patrzyły w przyszłość. A my zapraszaliśmy do brania odpowiedzialności za własne życie i pracę.

Pracownia Satysfakcji to firma, którą tworzą ludzie dla ludzi. Pracownia to znacznie więcej niż warsztat i o wiele mniej niż powtarzalna produkcja. Satysfakcja to przyjemność współpracy i wspólne zadowolenie z osiąganych rezultatów. Pracownia Satysfakcji to marka, z której jesteśmy dumni, to gwarancja jakości, standardów i etyki. Miejsce, w którym po prostu pracuje się z sensem.

Mariusz (Prezes Zarządu, Partner)
„Czy jesteśmy odważni? Konsekwentni? Skuteczni? Tak! Wierzymy w ludzi, w ich potencjał, talenty, zdolności. Zadajemy sobie te same pytania, które Ty słyszysz od nas.”

Dagmara (Partner)
„Wewnętrzna harmonia i równowaga, umiejętność bycia tu i teraz, dbanie o różnorodność, wolność od konieczności i przymusu, wszystko razem to energia, która nas napędza do działania.”

⌘ ⌘ ⌘

Pracownia Satysfakcji Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa

NIP: 7010119396
REGON: 141313451
KRS: 0000303887

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł

ING Bank Śląski S.A.
93 1050 1025 1000 0023 2805 3802
Akceptujemy MPP (Mechanizm Podzielonej Płatności)

Chcesz skontaktować się z nami? Zapraszamy do kontaktu przez e-mail – napisz wiadomość tutaj